Zprávy

Zvýraznění hranice na 40-libru pstruha hnědého: Tento týden v dobrodružství

Od inspirujícího k tragickému představuje tento týden dobrodružství shrnutí nejlepších zpráv ve světě průzkumu a dobrodružství.

Gorka Zubeldia dokončila UTMB CCC na protetické noze

Pokud potřebujete trochu inspirace pro začátek týdne, zvažte příběh Gorka Zubeldias UTMB CCC. Zubeldia byla poslední osobou, která dokončila vyčerpávající 101 km závod z Itálie do Francie podél základny Mont Blanc. Stoupá 6 100 m přes členitý terén.

Když však Zubeldia překročil hranici 28 hodin, 5 minut, 10 sekund, zvedl protetickou nohu do vzduchu jako poslední certifikovaný závodník závodu. Gratuluji mu a všem těm, kteří se minulého týdne zúčastnili série UTMB.

tzv. recenzi nože

Konečný finišer letošních #CCC, Gorka Zubeldia! pic.twitter.com/kdHo2jku51

Kate Courtney vyhrála světový pohár MTB: 1. americký vítěz od roku 2002

Courtney, jezdec společnosti Scott-SRAM, umístil amerického jezdce na vrchol světového poháru v celkovém pořadí pro vítěze světového poháru poprvé od neděle 2002 od roku 2002. Celkovým titulem si zajistila páté místo v závěrečném kole série, která se konala ve Snowshoe v Západní Virginii.

Páté místo skončilo dost dobře na to, aby tlačilo Courtney kolem Jolanda Neffa (Trek Factory Racing), který se dostal do kola mistrovství světa a vedl hodnocení. Podívejte se na celý příběh o vzrušujícím závodě a seriálu na Velo News.

Hanna Muegge získává třetí přímé vítězství v Red Bull Bay

Bay-Climb-Long-Nguyen

Stoupání na Red Bull Bay může být nejvíce vyvolávající závod na dvou kolech. Na pouhé 0,32 mil to vypadá jako procházka v parku. Ne tak rychle. Závod vyleze na jeden z nejstrmějších ulic v San Franciscu s dosažením známek 21 procent!

Muegge dokázala svůj kov již potřetí a aktivovala šílený sprint, aby porazila jednoho z nejlepších atletů cyklů, Ayeshu McGowanovou z Atlanty, která ve finále nabrala stříbro.

Aria Kiani získala vítězství v otevřené pánské. Dani Morshead vyhrál pevnou soutěž dámských a Chris Tolley vyhrál pevný závod mužů.

8letý chlapec bojuje s horským lvem

'Nikdo se nesnaží zápasit s levem.' Je to podvodník. “ Tato slova moudrosti pocházejí od 8-letého Baileye, Colorada, chlapce, který se zotavuje po minulém měsíci, když minul před měsícem na svém dvorku boj s levem.

Podle příběhu ABC News si Pike Carlson hrál se svým bratrem na zahradě, když ho náhle napadl lev. 'Jen jsem děroval, snažil jsem se chytit cokoli, co umím,' řekl televizní stanici o útoku 21. srpna. 'Našel jsem hůl a snažil jsem se ji dostat do očí, ale hůl praskla.'

marmot tour bunda recenze

Jeho otec nakonec zasáhl a pronásledoval lva. Úředníci divoké zvěře zvíře později euthanizovali.

40-Pound Missouri Brown Trout Just Shy of World Record

40-pound-brown-trout

Nikdy jsme takového pstruha neviděli. A opravdu, nemá téměř nikoho jiného.

Bill Babler vyložil monstrum 40-librový, 6-uncový pstruh z jezera Taneycomo v Missouri. Měřil 41,25 palce dlouhý a měl obvod 28 palců. Bylo to o 2,5 kg méně než světový rekord, který se odehrál na Novém Zélandu v roce 2013.

Babler zamýšlel uvolnit to, ale to umřelo zatímco držel v provzdušňovaném tanku pro vážení a měření. Ryba snadno porazila předchozí Missouri záznam o 34 liber 10 uncí.

Podle příběhu ve zpravodajském zpravodaji chytil pstruha hnědého tím, že mrtvý unášel růžový červ Berkley PowerBait na testovací lince o hmotnosti 3,6 libry pod 7-nohou na zakázku vyrobenou tyč pod ústím Fall Creek na horní části jezera Taneycomo.

Slackliners překračují imaginární linii americko-mexických hranic

Cítíte však o americko-mexické hranici, je to skutečnost, že hranice zemí jsou konstrukty vytvořené člověkem. V jistém smyslu jsou imaginární. To je koncept, který filmař Kylor Melton zkoumá ve svém videu „Imaginární linie“.

msr táborový sporák

„Během nejdelšího odstavení vlády v americké historii jsme shromáždili tým z Mexika a tým z USA, abychom vytvořili horní hranici přes hranice mezi námi. Ve světě, který se neustále snaží roztrhat nás, jsme tu, abychom se spojili, překročili ty imaginární linie, které nás rozdělují, “uvádí režisér.

Bez ohledu na vaše politické sklony vyvolá film otázky a dialog. Za pouhých 10 minut, to určitě stojí za to sledovat!