Zprávy

Banana Runner a Heavy Water Champions: Dobrodružné zprávy týdne

Od inspirativního k tragickému dobrodružství představuje Adventure News of the Week přehled špičkových zpráv ve světě zkoumání a dobrodružství.

WORLD TOUR: Vyhlášení šampionů Paddleboardingu pro těžkou vodu Red Bull.Soutěž o pádlo na 13 mílích a surfařská soutěž umožnila Casper Steinfath vyhrát druhý rok v řadě v kategorii pánské. Přestože byla soutěž zkrácena kvůli podmínkám, Terrene Black z Austrálie si nárokovala dámský titul.

HIKER RESCUE: Lost Oregon Hiker přežije brutální sněhovou bouři. Robb Campbell chodil na PCT, když putoval 7 kilometrů mimo kurz - a pak se vrhla vánice. Tramp zavolal 911, ale jeho volání kleslo, takže našel úkryt v toaletě toalety. Pátrací a záchranní personál byl schopen sledovat jeho stopy. Přežil utrpení s omrzlinami a drobnými zraněními.

CYKLISTICKÉ JAPONSKO: Bauke Mollema vyhrává silniční závod Japonského poháru. Mollema, který se umístil v top 10 ve všech třech Grand Tours, vyhrál 13-kolo, 144 km závod za pouhé 3 hodiny 41 minut. Jednodenní závod putuje po Mt. Kogashiyama v Japonsku a dosahuje známky až 6,9 procenta.

HUNGRY BEAR: Bear vstoupí na nákladní auto pro turisty a hledá jídlo. Turisté v Kanadě měli hrubé probuzení, když se vrátili do tábora, aby si uvědomili, že zapomněli zavřít poklop kamionu. Uvnitř byl uvězněn medvěd. Turisté dokázali uvolnit bezpečnost poklopu a medvěd se odešel.

Minnesota Woman Everests od Bike za 23 hodin 10 minut.39-letá rodák z Minneapolis Alix Magner, jezdil na kole na 6,5% kopec v sousedním St. Paul 170krát, nonstop, 11. října. Proč? Protože téměř po celý den nepřetržitého šlapání - bez spánku - Magner vylezl na ekvivalent Mt. Everest, a pak některé.

'Bylo to zdaleka to nejtěžší, co jsem kdy udělal,' řekl Magner Star Tribune. „Everesting“ je globální kybernetická výzva, ve které jezdci musí opakovaně stoupat na kopec, dokud se nepřevezmou 29 029 stop - výška Everestu. Magner skutečně vyšplhala 29 580 stop v jejím tlaku a je první na místní ulici Everestu.

BANANA MAN: Američan překonává světový rekord, když běží jako ovoce. Melvin Nyairo tento víkend prolomil rekord, když provozoval nejrychlejší půlmaraton, když byl oblečený jako ovoce. Skončil v 1:15:35. (Ano, někdo to už vlastnil.) Nyairo, který běžel jako Chiquita banán, porazil předchozího držitele rekordu, Rob Lapensee, který běžel jako hrozen.